Biografija

          Alius ir Beata mokėsi vienoje mokykloje Vilniuje. Besimokydami 7 - 8 klasėje, jie susidomėjo "hip-hopu" ir pasinaudodami mokyklos baze dar su 8 žmonėmis įkūrė "hip-hopo" šokio choreografijos studiją. Šios studijos užsiėmimus pradėjo lankyti ir Andrėjus. Netrukus prasidėjo pirmieji pasirodymai Vilniaus jaunimo sambūriuose - tada niekas dar nesiruošė dainuoti.
          Bet atėjo laikas, kai kilo tokia įdėja - pasirodyti scenoje ne kaip šokių kolektyvui, o kaip muzikinei - šokių grupei ("hip-hop" stiliuje). Turėdama šią idėją, bet be vokalinio pasiruošimo, visa kompanija pasirodė studijoje. Būtent čia daugelis ir nusivylė sumanymu dainuoti scenoje. Patys atkakliausi - Alius, Beata ir Andrėjus nesiliovė siekę savo troškimo įgyvendinimo!
          Pusmetį vyko dainavimo technikos, balsui formuoti ir sustiprinti skirti užsiėmimai, kitos pamokos.

Pagaliau, 1995 m. įrašytas pirmas "repo"  albumas "Visi skirtingi, visi lygūs". Jis iškart patraukė publikos, o ypač kritikų, dėmesį nenormuota leksika. Būtent tada grupei pirmąkart teko apsilankyti teisme! Buvo iškelta civilinė byla, siūlyta uždrausti minėto albumo pardavimą. Norint to išvengti, buvo nutarta netinkamus dainų žodžius pakeisti žodeliu "pip", rezultatas: parduotų albumo kopijų skaičius tik išaugo!
          Vėliau vyko pirmojo vaizdo klipo filmavimas. Reikėjo surasti namo stogą, nuo kurio gerai matytųsi visas Vilniaus peizažas. Geriausiai tiko... namo, kuriame gyveno Beata, stogas. Filmuojant Andrėjus vos nenubildėjo žemyn. Po šio įvykio likęs filmavimas vyko studijoje, naudojant foną, nufilmuotą nuo stogo, nes Andrėjus kategoriškai atsisakė filmuotis ant pastarojo.
Nuo antrojo albumo "Iš pragaro į rojų" (1996 m.) prasidėjo pagrindinis grupės perėjimas iš gatvės repo į šokių muzikos stilių.
          FUNKY nuomone, labiausiai nepavykusi albumo daina buvo kompozicija "Aš lauksiu tavęs" (netikusi oranžuotė, silpnas suvedimas), bet būtent ji užėmė 1 vietą jaunųjų Lietuvos grupių konkurse. Išleidusi antrąjį albumą, grupė pirmąkart organizavo solinį koncertų turą po Lietuvą, kuris, visus nustebindamas, rinko pilnas žiūrovų sales.
          Po trečiojo albumo "Pasiliksiu su tavim" (1997 m.) pasirodymo, grupė buvo pakviesta į "Liepaja Dzintars" festivalį Latvijoje. Įvyko keletas koncertų klubuose. Ir žiūrovai, ir organizatoriai liko patenkinti pasirodymais. Po tokios sėkmės Lietuvoje ir Latvijoje, grupės direktorius surengė gastroles Lenkijoje. Jų metu visą laiką turėjo filmavimo kamerą naujo vaizdo klipo vaizdams fiksuoti. Bet, kaip neretai nutinka, grupė, išvažiuodama iš viešbučio paliko jame - vaizdo kasetę, kurioje - visa nufilmuota medžiaga. Vėliau bandė ją susigrąžinti, bet nepavyko. Taigi klipas "Aš pasiliksiu su tavim" buvo nufilmuotas Lietuvoje. To paties pavadinimo albumas radijo stoties "Radiocentras" apdovanojimuose buvo pripažintas geriausiu 1997 metų lietuvišku albumu, populiariausia šio albumo daina - "BABY".
          1998 metų pradžioje kartu su grupe "KARALIŠKA ERDVĖ" buvo išleistas singlas "Aš vėl esu toli". Šiai dainai buvo filmuojamas vaizdo klipas, kurio pagrindinis veiksmas - skrydis lėktuvu ir įvairūs vingiai danguje. Pilotas šio filmavimo metu parodė viską, ką sugeba ir, tikriausiai, dar daugiau. Besifilmavusiems klipe šios figūros sukėlė vieną pagrindinę emociją - šleikštulį, tad lėktuvui nusileidus, žemė atrodė tarsi rojus.
          Kitas albumas "Lietaus lašai", kuris pasirodė 1998 m. lapkritį, per mėnesį sumušė visus pardavimo rekordus Lietuvoje.
          To paties pavadinimo vaizdo klipui buvo parašyti du scenarijai, bet nutarta iš pradžių nufilmuoti vaizdus ir tik vėliau išrinkti scenarijų, kuriam jie labiausiai tiktų. Pikantiškiausia tai, kad Beata turėjo dainuoti, sėdėdama pilnoje vandens vonioje. Bet likus kelioms valandoms iki filmavimo, studijoje atjungė karštą vandenį. Tad vandenį voniai teko šildyti virduliuose.
          Tačiau pakankamai pašildyti vandens vis dėlto nepavyko dėl laiko stokos. Baigėsi tuo, kad filmavo vos šiltame vandenyje. Aliui ir Andrėjui taip pat nelabai pasisekė - jiems reikėjo šokti smarkiai lyjant, o šaltas vanduo - ne juokai. Klipą šiap taip pavyko pabaigti. Tiesa, visa grupė po to atgulė į lovas beveik mėnesiui. Sirgdami susiskambindavo, kurdavo telefonu dainas naujam albumui "Žaisliukas", kuris pasirodė 1999 m. rugsėjo mėnesį. Kaip ir ankstesnieji jis neblogai pasirodė pardavimų reitinguose.
          1999 m. viduryje grupę paliko Andrėjus, jo vietą užėmė jaunas, talentingas dalyvis Remis, praeityje - vieno iš breikerių kolektyvų lyderis. Grupė toliau dirbo, kupina naujų jėgų ir naujų įdėjų!
          Sumanymas siekti šio to daugiau gimė tuomet, kai FUNKY buvo pakviesti koncertuoti kartu su grupe "Strelki", kurios gastrolės Lietuvos miestuose vyko 1999 m. birželį. Šio turo metu visi grupės hitai buvo pirmąkart atlikti rusų kalba, Lietuvos publikai tai labai patiko. Pagalvota: jei rusiškos dainos patinka lietuvaičiams, turbūt gali patikti ir kitiems. Pasirašiusi sutartį su Maskvos studija "MONOLIT", grupė FUNKY išleido savo pirmąjį albumą Rusijoje "Tol'ko tebe" (Tik tau). Po mėnesio Lietuvoje buvo išleistas albumas "Jo akyse".
          Su nauja koncertine programa grupė gastroliavo Rusijos miestuose ir kaimuose, filmavo klipą to paties pavadinimo dainai, kuri buvo daugelio radijo ir TV hit-paradų viršutinėse eilutėse! Greitai grupę paliko Alius. Į jo vietą grupėje FUNKY atėjo Raimis - brolis - dvynys jau pastovaus grupės nario Remio! 2001 m. pabaigoje grupė koncertavo Vokietijoje, o 2002 m. vasario mėnesį amerikiečių kompanija " TUSCAN Art " suorganizavo grupės FUNKY koncertinį turą po Jungtinių Amerikos Valstijų miestus (Bostanas, Klivlendas, Čikaga, Niujorkas, Filadelfija, Atlanta, Baltimorė). Grįžęs iš JAV, kolektyvas įrašė naują darbą - singlą Mne ne nravitsia dozhd'" ("Man nepatinka lietus"). Jį išleido Lietuvos kampanija "KOJA RECORDS Group", dainą grupei padovanojo visiems žinomas artistas Olegas Gazmanovas. Tai pačiai kompozicijai Rygoje nufilmuotas vaizdo klipas, kurį transliavo ir tebetransliuoja daugelis TV kanalų ir Lietuvoje, ir Rusijoje, Ukrainoje, kitose šalyse.

2002 metų pabaigoje kompanijos MONOLIT Maskvoje išleidžiamas albumas "Raznocvetnoje leto" ("Įvairiaspalvė vasara"). Grupė FUNKY sėkmingai gastroliuoja Rusijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje. 2003-ųjų pavasarį mėnesiui grupė išvyksta gastrolių po Vokietijos ir Olandijos miestus. 8 koncertai įvairiuose Vokietijos ir Olandijos kampeliuose eilinį sykį įrodė, kad grupę mėgsta ne tik buvusios Tarybų Sąjungos šalyse, bet ir už jų ribų!
          2004-ieji įdomūs tuo, kad grupė vėl po 5 metų pertraukos išleido albumą lietuvių kalba "Funky.lt", tai sukėlė FUNKY populiarumo bangą Lietuvoje, grupės, kuri ilgą laiką neleido lietuviškų dainų albumo savo gerbėjams šioje Respublikoje.
          2005-ieji - metai, kuomet grupė švenčia 10 metukų gimtadienį. muzikiniam kolektyvui tai  - gana solidus amžius, tačiau grupė nežada baigti savo veiklą, atvirkščiai, pavasarį Lietuvoje išėjo geriausių grupės dainų albumas "Dešimties metų istorija", jame - naujai aranžuoti grupės hitai. Šis albumas - internacionalinis, jame yra dainos lietuvių, rusų ir lenkų kalbomis.
          Jubiliejinis albumas išleistas, tačiau darbas studijoje prie naujų dainų nesustojo, nesibaigė ir kolektyvo gastrolės, viskas tik įsibėgėja! 2005-ųjų gruodį studija МОNОLIT Maskvoje išleidžia 3-čią grupės albumą rusų kalba, į jį įtrauktos ir pirmos dvi FUNKY dainos anglų kalba.
          2005 metų pabaigoje grupę palieka šokėjai ir back vokalo atlikėjai Remis ir Raimis, jų vietą užima Lietuvos hip-hop šokių čempionai, šokių šou GO-GO BROTHER'S dalyviai, šokėjai Rytis ir Laurynas, kurie į grupę atnešė naujų idėjų ir naujų nuotaikų.
          Dabar ruošiamasi išleisti naują grupės albumą Lietuvoje, kuris pasirodys vasarą. Naujos dainos rusų kalba ir toliau bus atliekamos grupės paraleliai lietuviškoms dainoms.